אינטרקום

אינטרקום

אינטרקום

ציוד שכל אחד חייב כדי להגן על המשרד שלו

אם פתחתם משרד חדש או שיש לכם משרד אותו אתם רוצים לשמור בטוח ומוגן – תמיד חשוב שתדעו כי באמצעות ציוד בטחון, ניטור והתרעה תוכלו לשמור על המשרד שלכם בטוח בכל זמן.

כיום ישנן חברות המספקות שלל ציוד למיגון משרדים עסקים ומבנים באופן כללי. אבל במה צריך לבחור? הנה רשימה של 6 פריטים חשובים:

אינטרקום – מערכות אינטרקום הן כאלה אשר יסייעו לכם לדעת בכל זמן מי נמצא מאחורי דלת המשרד, מי רוצה להיכנס למקום תוך שהמערכת תסייע לכם לשלוט בכניסה ויציאה של אנשים מהמשרד שלכם. כיום אפשר להתקין שלל מערכות אינטרקום חכמות שיוכלו לסייע לכם לנטר פעילות ולשמור על המשרד שלכם בטוח.

מצלמות אבטחה – עוד בציוד שחייבים במשרד או בכל עסק ישנן גם מצלמות האבטחה כאשר מצלמות מסוג זה מאפשרות לנטר ולתעד פעילות במשרד ומחוצה לו, הן יאפשרו לקבל תמונות בזמן אמת לנייד ולהתריע על כל פעולה חשודה במשרד שלכם.

מערכות לשמירה על הסביבה הממוחשבות – בכל משרד ישנה תכונה או רשת השייכת לו כאשר המחשבים מכילים שלל חומר משרדי, פרטים חשובים ותכנים שחשוב שישמרו בתוך המשרד בלבד. בשל כך חשוב לשים לב כי אתם בוחרים חברה טובה שתוכל לסייע לכם להגן על המערכות הממוחשבות שלכם באמצעות התקנת תוכנה שתגן עליהם בעת ניסיונות חבלה ופריצה לרשת, כמו גם שתסייע לכם להתאושש מכל קריסה של מערכות ממוחשבת בעסק.

כספות – שימו לב כי אתם מצפינים את כלל החומרים החשובים, פנקסי הצ'קים, החוזים אגרות החוב, המזומנים וכל היקר לכם בכספות. כיום באמצעות כספות בטיחותיות ניתן ליהנות מבטיחות במקום העבודה כמו גם שניתן לאבטח מסמכים ופריטים חשובים. 

דלתות בטוחות – בנוס יש לבחור חברת דלתות בטיחות שתוכל לאפשר לכם התקנה של דלתות בטוחות במשרד שלכם. כיום באמצעות דלתות בטיחות יכולים רבים לשמור על העובדים שלכם על המשרד ועל סביבת עבודה בטוחה במיוחד, בין אם מפני גורמים קרימינליים לבין אם מדובר באבטחה של המשרד נגד הצפות, שריפה או כל אלמנט אחר שיכול לגרום לנזק רב.

לסיכום, כדי שתמיד תהיו בטוחים – יש לפנות כבר עכשיו למומחים בציוד אבטחה ולהתאים את כל מה שדרוש למשרד שלכם.

SEC CAM

הצעת מחיר וייעוץ אונליין