מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

לכל בעל עסק אחריות רבה מאוד – גם על שלומם של העובדים והמבקרים האחרים במקום שבו פועל העסק, וגם על הציוד והרכוש יקרי הערך. תיעוד שוטף של המתרחש בין כתלי העסק, ובחלק מהמקרים גם סביבו, תורם במידה ניכרת לעמידה באחריות הנ"ל. על-מנת לבחור נכון מצלמות אבטחה לעסק מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים מייל מערכות, הפועלת בתחום פתרונות האבטחה והתקשורת יותר מ-15 שנים, מבטיחה פתרונות מתקדמים בהתאמה מדויקת לכל מבנה ומבצעת את ההתקנה באופן מוקפד במיוחד.

השימושים השונים של מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מצלמות אבטחה ברחבי בית העסק נדרשת בעבור מגוון רחב של מטרות:

* שמירה על כל הפריטים בעלי הערך – כולל תיעוד לטובת הליכים משפטיים במידת הצורך.

* הגנה על המידע הרגיש – נכס משמעותי נוסף בכל עסק הוא מידע, וגם גניבתו עלולה לפגוע במידה חמורה בעסק כך שחשוב להגן עליו.

* הבטחת מוגנות מלאה לנוכחים במקום – בזכות מניעת כניסת גורמים לא רצויים לשטח העסק.

* מילוי דרישות המשטרה לצורך קבלת רישיון עסק – צו רישוי עסקים עדכני מטיל על עסקים מסוימים – למשל כאלה שנמכרים בהם משקאות אלכוהוליים – חובת הצבת מצלמות אבטחה.

* מעקב אחרי עובדים – בין אם בכדי למנוע גניבות, ובין אם על-מנת לוודא שהשירות אשר ניתן ללקוחות הוא ברמה המצופה (או שייצור המוצרים השונים מתבצע בדיוק על-פי הנהלים). חשוב להדגיש שהתקנת מצלמות למטרה זו מחייבת רגישות מרבית וכן את שיתוף העובדים בהתאם לחוק.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק באמינות מרבית

הבחירה בין שלל האפשרויות של מצלמות אבטחה לעסק מחייבת תשומת לב לסוגיות רבות: פריסת המצלמות ובפרט השאלה האם מדובר על שימוש פנימי בלבד או גם חיצוני, פרקי הזמן שבהם המערכות מופעלת ובמיוחד האם נדרשות גם יכולות צילום בשעות החשיכה, שיטת הצילום (אנלוגית או IP), ועוד.

אנשי המקצוע עתירי הניסיון של מייל מערכות יעזרו לכם לקבל את ההחלטות האופטימליות. לאחר שייבחר הפתרון המתאים ביותר לצרכים הספציפיים של העסק, יותקנו המצלמות בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי ועם מינימום הפרעה לתפקוד השוטף של העסק, ואתם תזכו בשקט נפשי מלא.

מצלמות אבטחה לעסקים

מצלמות אבטחה רק עם המקצוענים

מעל 15 שנות ניסיון

על פי נתוני משטרת ישראל, אחת לעשר דקות בממוצע מתבצע פשע בדמות פריצה כלשהי.
מדובר אפוא במספרים שקשה להכיל כשחושבים על כך.

משטרת ישראל עושה את עבודתה נאמנה ואנו מודים לה על כך, אך כמו שאנו מבינים, מדובר בתופעה בקנה מידה רחב מאוד המצריך טיפול אישי וממוקד עבור מניעתו.

פריצות מסתכמות לעתים בנזקי רכוש גבוהים ובהפסדים כספיים שקשה להשתקם מהם, אך לעתים הדבר חמור אף יותר מכך.

חמור בהרבה. בהיסטוריה של הפריצות מובאים לא מעט מקרים שהתחילו כפשע שוד ונגררו לפשע מן הסוג של פגיעה בחיי אדם, חס וחלילה בפגיעה בנפש.

 • בין אם מדובר במקרה של שוד מתוכנן שהסלים ועבר לפסים אלימים ברגע שהפורץ נתקל באדם באמצע מעשה השוד,
 • ובין מדובר במקרה פריצה על רקע לאומני ואחר שנועד בכוונה תחילה לפגיעה בנפש,

פריצה לבית או לעסק היא מקרה מצער שעלול גם להיות טראגי.

SEC CAM

לשם כך נועדה מצלמת האבטחה.

רשויות החוק מבינות את האחריות שמוטלת על כתפיהן ואכן אין מקום ציבורי היום שאין בו מצלמות אבטחה רבות הסוקרות את הסובב והנוכחים ומזהות פעילות בלתי תקינה.


יחד עם הקידמה הטכנולוגית, שוק האבטחה התקדם גם הוא.
כיום ניתן להתקין מגוון רב של מצלמות אבטחה, בעלות טווח קליטה שונה, יכולת זיכרון אחרת וכמו כן הפלטפורמה שעליה היא מציגה את הצילום שונה מאוד.


החל מ:

 1. מסכי טלוויזיה קטנים
 2. פלזמות ענק
 3. מצלמת אינטרקום
 4. ואפילו שידור ישיר לפלאפון החכם.

קהלי יעד נפוצים:

 •  מוסדות חינוך פרטיים וציבוריים.
 •  בתי עסק קטנים וגדולים.
 •  בתים פרטיים, צמודי קרקע, ודירות.
 •  גני ילדים.
 •  בתי תרבות.
 •  מוזיאונים ומייצגים יקרי ערך.
 •  רשויות התעופה והתחבורה הכללית הארצית והגלובאלית.

ההחלטה בדבר הצבת מצלמות האבטחה נדרשת להיות מושכלת ומתוכננת היטב.
שיקולים רבים והתחשבות במגוון פרמטרים הם אלו שצריכים לעמוד בבסיס ההחלטה.

אופי המקום המאובטח ודרישות האבטחה הנדרשות, הצבת מצלמות האבטחה במקום חשוף הפגיע לנזקי מזג האוויר, הצבה במקום גלוי שניתן להבחין במצלמה או שמא להצניעה, מספר המצלמות ואזורי הכיסוי הנדרשים, טווח אחסון הזיכרון של חומר הצילום ועוד.

כל אלו הן טיפה מים השיקולים והמשתנים שאנו נדרשים להניח דעתנו עליהם בטרם נקבל החלטה ספציפית.

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות לעסק

מצלמות אבטחה הן פריט חיוני למגוון בתי עסק, ובעצם אין כמעט מקום שלא יהפוך למוגן הרבה יותר אם יתועד באופן שוטף. מצלמות לעסק מבטיחות הגנה אפקטיבית לסחורה שנמצאת בו ולציוד המשוכלל, מסייעות לשמור על בטחון הנוכחים במקום, מייצרות הרתעה ומספקות ראיות אם מתרחשת עבירה כזו או אחרת. על-מנת להגיע לפתרון האפקטיבי ביותר מומלץ בחום לקבל ייעוץ מקצועי – הצוות המנוסה מאוד של מייל מערכות יעזור לכם לאפיין את הצרכים שלכם באופן מדויק ולמצוא מצלמות איכותיות במחיר אטרקטיבי, וכן יתקין אותן בעבורכם במומחיות מרשימה.

מצלמות לעסק – דגשים חשובים

בחירת מצלמות לבתי עסק מחייבת תשומת לב למספר נושאים מהותיים:

* פריסת המצלמות – כך שמצד אחד כל מקום רגיש בתוך העסק, ובמידת הצורך גם בסביבתו החיצונית, יהיה מכוסה היטב, ומצד שני עלות המערכת תהיה נמוכה ככל האפשר.

* צילום אנלוגי או דיגיטלי – בהתאם לאיכות התיעוד הנדרשת, למסגרת התקציב ולשיקולים נוספים.

* מצלמות גלויות או נסתרות – או כמובן גם וגם, על בסיס המטרות שבעבורן מותקנות המצלמות.

* צילום לילה – תיעוד רציף, כולל בזמן חשיכה, מחייב ציוד ייעודי עם יכולות ראיית לילה גבוהות שמבטיחות תמונות ברורות בכל מצב.

* הקלטה – פרק הזמן שבו נשמר התיעוד משמעותי מאוד, ואף עשוי להיות קריטי אם נדרשות הוכחות לביצוע עבירות כאלה ואחרות (על-ידי עובדים, ספקים, לקוחות, פורצים ועוד).

* התקנה פנימית או חיצונית – מצלמות חוץ חשופות מטבען לפגעי מזג אוויר שונים ועל כן יש להגן עליהן, בעיקר מפני גשם.

התקנת מצלמות לעסק – מקצועיות ללא פשרות

על-מנת להפיק את מלוא התועלת האפשרית מהוספת מצלמות לעסק חשוב לבצע את התהליך כולו – אפיון צרכים, בחירת ציוד והתקנתו – עם חברה אמינה ומנוסה. מייל מערכות פועלת בהצלחה בתחום האבטחה למעלה מ-15 שנה, ומקפידה על יושרה מלאה, מקצועיות ללא פשרות ומחויבות מרבית לשביעות הרצון של כל לקוח ולקוח.

עם הצוות עתיר הניסיון שלנו אתם בידיים טובות מאוד. לעובדים ולנוכחים האחרים בעסק מובטחת רמת ביטחון מרבית וגם הרכוש שלכם מוגן לחלוטין – כך שאתם יכולים לרוות נחת מהעסק וליהנות משקט נפשי אמיתי.

מערכת מצלמות אבטחה

בתים פרטיים רחבי ידיים ועסקים מסוגים שונים זקוקים לפתרונות אבטחה בהתאמה מלאה למאפיינים הייחודיים של כל מקום ולסיכונים הקיימים. המומחים המנוסים של מייל מערכות מעניקים שירות מקצועי שיסייע לכם להבין מהם הדגשים החשובים בשטח שעליו אתם רוצים להגן, מהן נקודות התורפה שמחייבות תשומת לב ואילו אפשרויות עומדות בפניכם. לאחר תכנון מערכת מצלמות אבטחה אופטימלית נבצע בעבורכם את ההתקנה באופן מוקפד במיוחד.

התקנת מערכת מצלמות אבטחה – השיקולים העיקריים

* פריסת המצלמות – המיקומים המדויקים של המצלמות נקבעים על סמך שיקולים רבים: המקומות שבהם ישנם פריטים יקרי ערך, האזור שמכסה כל מצלמה (כשהמטרה היא מינימום שטחים מתים מצד אחד ומצד שני עלות נמוכה ככל האפשר למערכת כולה), הנקודות שמהן קל יחסית לחדור לבית או לעסק, ועוד.

* מצלמות גלויות / נסתרות – שילוב מושכל של מצלמות סמויות ושל כאלה שמתבלטות מיד לעין מספק הן הרתעה משמעותית והן רמת אבטחה מרבית.

* סוג המצלמה – ובפרט הבחירה בין מצלמות אבטחה אנלוגיות לדיגיטליות, ובין מצלמות אלחוטיות לקוויות.

* דרך שמירת התיעוד – במרבית המקרים הצילומים מוקלטים ונשמרים לפרק זמן מסוים שנקבע בהתאם לצרכים. כמו כן ניתן לבחור בין כרטיס DVR למחשב לבין יחידה עצמאית.

* איכות המיקרופונים – בהתאם לחשיבותו של מרכיב השמע בצילום ובתיעוד.

* תוספות אפשריות – ובהן יכולת ראיית לילה משופרת, הגנה על המצלמות מפני פגעי מזג אוויר או ניסיונות נטרול, ועוד.

מערכת מצלמות אבטחה הנותנת מענה מלא לכל צורך

הניסיון המגוון מאוד שהצטבר בחברת מייל מערכות במשך 15 שנות הפעילות שלנו בתחום האבטחה מבטיח אפיון מדויק של הפתרון הנכון לכל בית או עסק. אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים על-מנת שנוכל ליישם את הטכנולוגיות המתקדמות ולהציע את המצלמות המשוכללות ביותר.

השירות אדיב, קשוב ויעיל, כך שהפגיעה בשגרת החיים בבית או הפעילות בעסק מזערית. אנשי המקצוע שלנו מיומנים בהתבוננות בתמונה הרחבה ויחד עם זאת גם בירידה לפרטי פרטים, כך שתקבלו מאיתנו מערכת מצלמות אבטחה שמספקת מענה מושלם לכל צורך ורמת מוגנות מרבית.

כיצד אפשר לבחור חברה טובה לאספקת מצלמות אבטחה?

פריצה , חבלה, ונדליזם, חדירה לפרטיות, תקיפה, ואפילו אירועים בטחונים – כולם עלולים להתרחש במרחב, בעיקר במדינת ישראל אשר בה האלימות הופכת לחמורה יותר מיום ליום.

בשל כך רבים מבעלי הבתים הפרטיים, העסקים והמרחבים הציבוריים מחפשים את הדרך להגן על המרחב ולתעד פשעים שמתרחשים בו וזאת על ידי בחירת מערכות אבטחה שיקנו בטחון במרחב.

מצלמות אבטחה הינן אמצעי להגנה על המרחב והן מותקנות בשלל מבנים, כמו גם במרחבים ציבוריים, כאשר כיום ישנן כמה וכמה סוגים של מצלמות, ביניהן: מצלמות נסתרות, מצלמות דמה, מצלמות תקרה, כמו גם שלל סוגי מצלמות שיכולות לתעד את המתרחש.

המצלמות השונות יכולות להעביר לבעל המבנה דיווחים וצילומים בזמן אמת אל הסמארטפון, או אל כל מכשיר נייד שמחובר למצלמה על ידי קישור וסיסמא.

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות

חשוב לדעת כי אם בעבר על מנת לתפעל מצלמה היה צורך בחווטים רבים ובקלטות מסיביות בהן היה צריך לצפות במידה והתרחש פשע במקום, כיום טכנולוגיות מתקדמות כמו גם טכנולוגיות אלחוטיות ומידע ששמור בטכנולוגיית ענן: מאפשרות התנהלות קלה יותר וגילוי מהיר יותר, כמו גם תיעוד חכם במרחב בו מותקנות מצלמות.

בשל כך יש לבחור חברות מקצועיות המספקות מצלמות אבטחה לכל מטרה, כאשר מבין שלל החברות יש לבחור את החברה הטובה ביותר, על ידי מתן תשומת לב לדגשים הבאים:

ניסיון – חפשו חברה מקצועיות שיש לה ניסיון רב בהתקנת מצלמות אבטחה, שיכולה לספק את המכשירים הטובים והמתקדמים ביותר לאבטחת המרחב האישי או העסקי שלכם.

מקצועיות – בחרו חברות לציוד אבטחה שיהיו מקצועיות ויוכלו לספק לכם את כל המידע הדרוש אודות סוגי המצלמות הדרושות והמתאימות ביותר לעסק שלכם.

התקנה – חשוב לבחור באנשי המקצוע המומחים שיוכלו לבצע עבורכם גם התקנה נכונה של מצלמות אבטחה בין אם מדובר במצלמות נסתרות או גלויות.

התאמה – חשוב שהמומחים של החברה יבצעו עבורכם התאמה מושלמת של סוג המערכות להגנה על המרחב האישי והעסקי.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין שלל חברות לציוד אבטחה ובחרו את החברה שתציע לכם מערכות הגנה במחירים אטרקטיביים, אך זאת מבלי לוותר על איכות ויעילות המערכות. עשו את כל אלה ותוכלו כבר עכשיו להתחיל להגן על המרחב שלכם.

גלריה

הצעת מחיר וייעוץ אונליין

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום