אזעקה לעסקים

אזעקה לעסקים

אזעקה לעסקים

בחירת מערכת אזעקה לעסקיםכיצד עושים זאת נכון?

אם יש לכם בית עסק חדש או קיים, אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובה ההגנה על עסקים מפני שלל איומים ביניהם: פריצות, גניבות, ונדליזם, כמו גם כניסה של גורמים עיונים לבית העסק.

אחת השיטות הנפוצות להגנה על בית העסק, היא באמצעות התקנת מערכות אזעקה לעסקים.

אבל כיצד בוחרים את המערכת הטובה מכל? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

איכות – בתחילה חשוב לבחור מערכת אזעקה איכותית, כזאת שניתן להתקין בקלות, כמו גם לתפעל בצורה נוחה. חשוב לבחור אזעקה שתאפשר לכם לשלוט על המערכת, כמו גם שחשוב לבחור את המוצר האיכותי וכזה שיחזיק מעמד לאורך זמן כמו גם בגשם, בשמש חזקה ובשאר תנאי מזג האוויר.

הגנה כוללת – שימו לב כי מערכת האזעקה מספקת לכם הגנה כוללת על המרחב, תוך הגנה חיצונית ופנימית, התרעה בעת הצורך, כמו גם שחשוב להוסיף תיעוד של המתרחש במקום על ידי התקנת מצלמות אבטחה לעסקים. הגנה כוללת על העסק תבטיח לכם שקט נפשי וגם תאפשר לעמוד בדרישות הביטוח בכל מקרה של פריצה או חבלה.

 תיעוד בכל זמן – שימו לב כי אתם רוכשים מערכות אבטחה שיספקו לכם תיעוד ודיווח של המתרחש בבית העסק, בזמן אמת. תיעוד בכל זמן, חשוב כמו גם קבלת דיווחים אל הסמארט פון שלכם וזאת כל מנת שתדעו כיצד ניתן לטפל בחדירה של גורמים לא רצויים אל בית העסק.

סנכרון עם מוקדי בטחון – מערכת אזעקה לעסקים עליה להיות מסונכרנת עם מוקד הביטחון שעליו לשמור על העסק שלכם בטוח. מערכת אזעקה לעסקים חייבת להתריע למוקדים הביטחון על כל פעילות חשודה, תוך הגנה מידית על המרחב.

הרתעה – מלבד כל אלה יש לשים לב כי מערכת האזעקה לעסקים אותה בחרתם תהיה גורם מרתיע מנגד מזיקים, תוך שיש להוסיף מדבקה ליד בית העסק המודיעה כי המקום מוגן באמצעות מערכות אבטחה. בכך תוכלו לבצע חצי מהעבודה של הרתעת גורמים עוינים.

בחירת חברה טובה להתקנת מערכת אזעקה לעסקים

כדי לבחור חברה טובה אשר תבצע עבורכם התאמה מושלמת של מערכות ההגנה לעסק כמו גם התקנה והדרכה, יש לבחור חברות ציוד אבטחה איכותיות, מומלצות ובעלת ניסיון רב בתחום. בכך תוכלו כבר עכשיו להגן על העסק שלכם ולשמור אותו בטוח ופעיל ללא חבלות, פריצות או נזקים.

 

SEC CAM

חידושים ומידע בתחום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום 6 אמצעי בטיחות למיגון בית חדש מזל טוב! רכשתם בית חדש וכעת אתם נרגשים ורוצים לעבור איליו בצורה הכי מהירה שניתן, כאשר רכישה

קרא עוד »

מצלמות אבטחה לעסק

פותח עסק חדש? אלה הדברים שכדאי לעשות! מזל טוב! פתחתם עסק חדש וכעת אתם רוצים להפוך אותו לפרקטי יעיל משגשג ומרוויח. ואכן כאשר פותחים עסק

קרא עוד »

תקשורת

דרכים לניהול טוב יותר של המשרד שלכם אם יש לכם משרד שאתם מרגישים שאינו מתנהל קשורה, בין אם מדובר ביחסים בין העובדים, ליחסים בין העובדים

קרא עוד »

מצלמות אבטחה ואזעקות

נתוני הפשיעה המעודכנים לשנת 2010, כפי שדיווח מפכ"ל המשטרה היוצא מר דודי כהן מראים תמונה מעודדת מעט בכל הקשור לנתוני פשיעה הקשורים לפריצות וגניבות, שכן חלה ירידה קלה

קרא עוד »

הצעת מחיר וייעוץ אונליין