אזעקה לעסקים

אזעקה לעסקים

בחירת מערכת אזעקה לעסקיםכיצד עושים זאת נכון?

אם יש לכם בית עסק חדש או קיים, אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובה ההגנה על עסקים מפני שלל איומים ביניהם: פריצות, גניבות, ונדליזם, כמו גם כניסה של גורמים עיונים לבית העסק.

אחת השיטות הנפוצות להגנה על בית העסק, היא באמצעות התקנת מערכות אזעקה לעסקים.

אבל כיצד בוחרים את המערכת הטובה מכל? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

איכות – בתחילה חשוב לבחור מערכת אזעקה איכותית, כזאת שניתן להתקין בקלות, כמו גם לתפעל בצורה נוחה. חשוב לבחור אזעקה שתאפשר לכם לשלוט על המערכת, כמו גם שחשוב לבחור את המוצר האיכותי וכזה שיחזיק מעמד לאורך זמן כמו גם בגשם, בשמש חזקה ובשאר תנאי מזג האוויר.

הגנה כוללת – שימו לב כי מערכת האזעקה מספקת לכם הגנה כוללת על המרחב, תוך הגנה חיצונית ופנימית, התרעה בעת הצורך, כמו גם שחשוב להוסיף תיעוד של המתרחש במקום על ידי התקנת מצלמות אבטחה לעסקים. הגנה כוללת על העסק תבטיח לכם שקט נפשי וגם תאפשר לעמוד בדרישות הביטוח בכל מקרה של פריצה או חבלה.

 תיעוד בכל זמן – שימו לב כי אתם רוכשים מערכות אבטחה שיספקו לכם תיעוד ודיווח של המתרחש בבית העסק, בזמן אמת. תיעוד בכל זמן, חשוב כמו גם קבלת דיווחים אל הסמארט פון שלכם וזאת כל מנת שתדעו כיצד ניתן לטפל בחדירה של גורמים לא רצויים אל בית העסק.

סנכרון עם מוקדי בטחון – מערכת אזעקה לעסקים עליה להיות מסונכרנת עם מוקד הביטחון שעליו לשמור על העסק שלכם בטוח. מערכת אזעקה לעסקים חייבת להתריע למוקדים הביטחון על כל פעילות חשודה, תוך הגנה מידית על המרחב.

הרתעה – מלבד כל אלה יש לשים לב כי מערכת האזעקה לעסקים אותה בחרתם תהיה גורם מרתיע מנגד מזיקים, תוך שיש להוסיף מדבקה ליד בית העסק המודיעה כי המקום מוגן באמצעות מערכות אבטחה. בכך תוכלו לבצע חצי מהעבודה של הרתעת גורמים עוינים.

בחירת חברה טובה להתקנת מערכת אזעקה לעסקים

כדי לבחור חברה טובה אשר תבצע עבורכם התאמה מושלמת של מערכות ההגנה לעסק כמו גם התקנה והדרכה, יש לבחור חברות ציוד אבטחה איכותיות, מומלצות ובעלת ניסיון רב בתחום. בכך תוכלו כבר עכשיו להגן על העסק שלכם ולשמור אותו בטוח ופעיל ללא חבלות, פריצות או נזקים.

 

SEC CAM

אזעקה לעסק

חדירת גורמים לא רצויים לעסק היא אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כל מנהל ובעל עסק. לקיחת סחורה יקרת ערך, כסף או ציוד משוכלל, גניבת מידע שאסור שייחשף לעיניים עוינות, פגיעה בעובדים וכן בלקוחות שנמצאים במקום בנקודת הזמן הספציפית – את כל אלה חובה למנוע, ומערכת אזעקה לעסק היא האמצעי המתבקש. מייל מערכות הינה בעלת ניסיון רב בתכנון מערכות שכאלה והתקנתן תוך מתן תשומת לב לכל הסוגיות המשמעותיות לעסק.

הדגשים החשובים בתכנון מערכת אזעקה לעסק:

* פריסת הגלאים – על סמך שיקולים רבים ובהם: הצורך לכסות את כל שטח העסק או לפחות את רובו המכריע ובפרט את המקומות המועדים לפורענות, מידת החשיבות של ההגנה ההיקפית (כלומר מחוץ לעסק), הרצון להימנע מהוצאה כספית גבוהה שלא לצורך ועוד.

* אופן הפריסה הבחירה בין מערכת קווית לאלחוטית משפיעה על עלות המערכת, משך ההתקנה והאסתטיקה בעסק.

* סוג הגלאים האופציות העיקריות הן גלאי נפח שמזהים שינויי טמפרטורה וגלאי וילון שמזהים תנועה. כמו כן, ישנם גלאי כספות שמותקנים בתוך אותם מקומות שבהם נשמרים סכומי כסף גבוהים ומידע רגיש במיוחד, גלאי זעזועים שנמצאים ליד כספות ומיועדים לזיהוי דפיקות פטיש, גלאי מגנט שמתריעים במקרים שבהם מתבצעת פתיחה לא מורשית של דלת או חלון, ועוד.

* אופן ההתרעה ותוספות שונות הרכיב אשר מייצר את הרעש המרתיע, תמיכה ב-SMS, חייגן סלולרי, מצלמת אבטחה ועוד.

* מניעת אזעקות שווא – תופעה שעלולה גם לפגוע בשגרת הפעילות בעסק עקב המטרד וגם להוריד משמעותית את רמת הערנות.

* יצרנית הציוד בתחום מערכות האזעקה מתרחשים כל העת שינויים משמעותיים. בהתאם, חשוב לעבוד עם חברה שמכירה היטב את השוק, מתעדכנת באופן קבוע ויודעת להמליץ על היצרניות הטובות ביותר נכון להיום.

שירות אדיב, יעיל ומקצועי במיוחד

התקנת מערכת אזעקה לעסק עם מייל מערכות מבטיחה לכם את הפתרון המתקדם ביותר, היעיל ביותר והמתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם. אנחנו בעלי ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום, מקפידים לעקוב אחרי כל התפתחות טכנולוגית רלוונטית ומעניקים שירות קשוב, אדיב, יעיל במיוחד ומקצועי להפליא – כדי שתוכלו לדעת בוודאות שהעסק שלכם מוגן באופן מיטבי.

חידושים ומידע בתחום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום 6 אמצעי בטיחות למיגון בית חדש מזל טוב! רכשתם בית חדש וכעת אתם נרגשים ורוצים לעבור איליו בצורה הכי מהירה שניתן, כאשר רכישה

קרא עוד »

מצלמות אבטחה לעסק

פותח עסק חדש? אלה הדברים שכדאי לעשות! מזל טוב! פתחתם עסק חדש וכעת אתם רוצים להפוך אותו לפרקטי יעיל משגשג ומרוויח. ואכן כאשר פותחים עסק

קרא עוד »

תקשורת

דרכים לניהול טוב יותר של המשרד שלכם אם יש לכם משרד שאתם מרגישים שאינו מתנהל קשורה, בין אם מדובר ביחסים בין העובדים, ליחסים בין העובדים

קרא עוד »

מצלמות אבטחה ואזעקות

נתוני הפשיעה המעודכנים לשנת 2010, כפי שדיווח מפכ"ל המשטרה היוצא מר דודי כהן מראים תמונה מעודדת מעט בכל הקשור לנתוני פשיעה הקשורים לפריצות וגניבות, שכן חלה ירידה קלה

קרא עוד »

הצעת מחיר וייעוץ אונליין