מערכות כריזה

מערכות כריזה

מערכת כריזה

מערכת כריזה למה צריך את זה?

אם תהיתם אודות מערכת כריזה או אם אתם זקוקים לאחר כזאת חשוב שבתחילה תבינו במה מדובר, מהי בכלל מערכת כריזה מסוג זה ולאילו שימושים היא מתאימה.

 

אבל מה זה מערכת כריזה?

מערכת מסוג זה היא בעצם כלי הגברה אשר מקנה את היכולת לבצע חיבור של כמה וכמה רמקולים בעת ובעונה אחת,  כמו גם רמקול בשם "שופר" שנועד על מנת להגביר מוזיקה כמו גם הודעות, נאומים או שלל קולות שנועדו להישמע במקום גדול.

 

מערכות מסוג זה הן כאלה המתאימות בעיקר להגברה של מוזיקה רקע אך פחות להגברה של אירועים בהם משתמשים במערכות תהודה והגברה מסוג אחר, אשר נועדו לקיום אירועים מסוגים שונים.

 

עם זאת חשוב לדעת כי באמצעות ציוד לכריזה ניתן לחבר רמקולים מסוגים שונים במרחק של מאות ועשרות מטרים מהמגבר , כאשר בצורה זאת אפשר ליהנות מחיבור של כמה וכמה רמקולים בעת ובעונה אחת, תוך חיבור של מקורות מוזיקה המשמשים בעיקר כמוזיקת רקע.

 

חשוב לדעת כי מערכות אלה מיועדות גם לחיבור של רמקולים רגילים או עוצמתיים אך גם לחיבור של רמקול שופר המיועד על מנת לבצע התקנה חיצונית והוא עמיד מפני רטיבות, לחות, חום או קור קיצוני. בנוסף עוצמה של רמקול שופר הינה חזקה מאד ולכן הוא פופולארי בחיבור של מערכות כריזה.

 

אבל למה מתאימים כלי הגברה אלה?

כיום משתמשים במערכות כריזה שלל אנשים לצרכים שונים בין אם מדובר בהופעות כנסים, עד למסיבות, לאירועים קהילתיים, אירועים משפחתיים ושלל הופעות ציבוריות, כמו גם נאומים והגעה של אישי ציבור לשלל מוקדים בהם דרושה הגברה אלחוטית ומערכות מסוג זה. בכך יכולים רבים לבחור את הכלים הנחוצים להם לקיום האירוע.

 

אז כיצד בוחרים במערכות הטובות ביותר?

על מנת לבחור מערכת כריזה טובה יש להיכנס אל אתרים של חברות המספקות ציוד הגברה, תהודה כמו גם שלל מערכות שמע ואבטחה לאירועים, בזמן שיש לבחור את המערכת האיכותית ביותר. נסו להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים בתחום ולוודא כי אתם מתאימים את האלמנטים שתחברו לסוג האירוע שלכם כמו גם לצרכים הספציפיים שלכם ובחרו את המערכות הטובות ביותר.

SAFE HOME

גלריה

חידושים ומידע בתחום

הצעת מחיר וייעוץ אונליין