אינטרקום

תיכנון וביצוע מערכות אינטרנט לבית ולעסקים

מערכות אינטרקום

אינטרקום לבית

אינטרקום לעסק

בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו ובין אם מדובר בעסק ובחברה גדולה, אף אחד מאיתנו לא מעוניין שאנשים שאינם רצויים יוכלו להיכנס באין מפריע בדלתות המבנה ולהגיע אלינו.
עבור הימנעות ממצב זה והעברת השליטה על השטח שלנו לידיים שלנו, מומלצת התקנת מערכת אינטרקום.

מערכות אינטרקום אינן דבר חדש בשוק ובנוף הביתי והמשרדי.
בנייני דירות רבים נבנים עם מערכת אינטרקום מובנית בכניסה לבניין ומפרט הדירה כולל בתוכו זמזם אינטרקום עם אפשרות פתיחה בלחיצת כפתור.

כיום בשוק ישנן מערכות אינטרקום רבת ומגוונות בעלות פונקציות שונות.
ישנן מערכות בעלות פונקציה של שמע בלבד, מערכות הכוללות מסך בגדלים שונים ובמספר מיקומים מגוון בבית ובמשרד, מסכי מגע ומסכים נטולי פונקציות ועוד.
החשוב הוא לא לבחור ישר את המערכת המשוכללת ביותר בעלות המסך הגדול ביותר וכמובן, היקרות ביותר.
החשוב הוא לרכוש מערכת אינטרקום שמתאימה לצורכי המקום וממוקמת במקום נגיש ונוח.
בתים פרטיים גדולים למשל, או חברות גדולות מימדים נדרשות להצבת מספר תיבות לתפעול המערכת במקומות שונים, בכדי שלא נאלץ לדלוק ולרוץ למרחק רב בשביל לראות מי הוא זה שמצלצל באינטרקום.

intercom

חשוב:
כמו כן, חשוב לא לשכוח שמלאכת התקנת האינטרקום אינה מסתיימת בהתקנת שפופרת ומצלמה ויש צורך בהתקנת נעילה חשמלית בשער/דלת הכניסה ומומלץ אף לכלול בהתקנה אופציה של ביטול הנעילה שמשמש אותנו לא פעם.
כמו שאמרנו, לפני שניגשים לבחור מערכת טכנולוגית הכוללת מרכיב של אבטחה, מרכיב של תקשורת ומרכיב של מדיה, יש צורך לבחון מספר אספקטים ולעמוד על המשתנים שנוגעים להחלטה האישית שלנו.

ההתמחות שלנו, השקט הנפשי שלך

חברת מייל מערכות מתמחה בדיוק בשלושת מרכיבים אלו ואנו נשמח לדאוג לשקט הנפשי שלך בצורה של מערכת תקשורת נוחה עם אפשרויות מדיה מרהיבות ונוחות לתפעול.

הצעת מחיר וייעוץ אונליין