אינטרקום

אינטרקום

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

מערכות אינטרקום

אינטרקום לבית

אינטרקום לעסק

בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו ובין אם מדובר בעסק ובחברה גדולה, אף אחד מאיתנו לא מעוניין שאנשים שאינם רצויים יוכלו להיכנס באין מפריע בדלתות המבנה ולהגיע אלינו.
עבור הימנעות ממצב זה והעברת השליטה על השטח שלנו לידיים שלנו, מומלצת התקנת מערכת אינטרקום.

מערכות אינטרקום אינן דבר חדש בשוק ובנוף הביתי והמשרדי.
בנייני דירות רבים נבנים עם מערכת אינטרקום מובנית בכניסה לבניין ומפרט הדירה כולל בתוכו זמזם אינטרקום עם אפשרות פתיחה בלחיצת כפתור.

כיום בשוק ישנן מערכות אינטרקום רבת ומגוונות בעלות פונקציות שונות.
ישנן מערכות בעלות פונקציה של שמע בלבד, מערכות הכוללות מסך בגדלים שונים ובמספר מיקומים מגוון בבית ובמשרד, מסכי מגע ומסכים נטולי פונקציות ועוד.
החשוב הוא לא לבחור ישר את המערכת המשוכללת ביותר בעלות המסך הגדול ביותר וכמובן, היקרות ביותר.
החשוב הוא לרכוש מערכת אינטרקום שמתאימה לצורכי המקום וממוקמת במקום נגיש ונוח.
בתים פרטיים גדולים למשל, או חברות גדולות מימדים נדרשות להצבת מספר תיבות לתפעול המערכת במקומות שונים, בכדי שלא נאלץ לדלוק ולרוץ למרחק רב בשביל לראות מי הוא זה שמצלצל באינטרקום.

intercom

חשוב:
כמו כן, חשוב לא לשכוח שמלאכת התקנת האינטרקום אינה מסתיימת בהתקנת שפופרת ומצלמה ויש צורך בהתקנת נעילה חשמלית בשער/דלת הכניסה ומומלץ אף לכלול בהתקנה אופציה של ביטול הנעילה שמשמש אותנו לא פעם.
כמו שאמרנו, לפני שניגשים לבחור מערכת טכנולוגית הכוללת מרכיב של אבטחה, מרכיב של תקשורת ומרכיב של מדיה, יש צורך לבחון מספר אספקטים ולעמוד על המשתנים שנוגעים להחלטה האישית שלנו.

ההתמחות שלנו, השקט הנפשי שלך

חברת מייל מערכות מתמחה בדיוק בשלושת מרכיבים אלו ואנו נשמח לדאוג לשקט הנפשי שלך בצורה של מערכת תקשורת נוחה עם אפשרויות מדיה מרהיבות ונוחות לתפעול.

אם פתחתם משרד חדש או שיש לכם משרד אותו אתם רוצים לשמור בטוח ומוגן – תמיד חשוב שתדעו כי באמצעות ציוד בטחון, ניטור והתרעה תוכלו לשמור על המשרד שלכם בטוח בכל זמן.

כיום ישנן חברות המספקות שלל ציוד למיגון משרדים עסקים ומבנים באופן כללי. אבל במה צריך לבחור? הנה רשימה של 6 פריטים חשובים:

אינטרקום – מערכות אינטרקום הן כאלה אשר יסייעו לכם לדעת בכל זמן מי נמצא מאחורי דלת המשרד, מי רוצה להיכנס למקום תוך שהמערכת תסייע לכם לשלוט בכניסה ויציאה של אנשים מהמשרד שלכם. כיום אפשר להתקין שלל מערכות אינטרקום חכמות שיוכלו לסייע לכם לנטר פעילות ולשמור על המשרד שלכם בטוח.

מצלמות אבטחה – עוד בציוד שחייבים במשרד או בכל עסק ישנן גם מצלמות האבטחה כאשר מצלמות מסוג זה מאפשרות לנטר ולתעד פעילות במשרד ומחוצה לו, הן יאפשרו לקבל תמונות בזמן אמת לנייד ולהתריע על כל פעולה חשודה במשרד שלכם.

מערכות לשמירה על הסביבה הממוחשבות – בכל משרד ישנה תכונה או רשת השייכת לו כאשר המחשבים מכילים שלל חומר משרדי, פרטים חשובים ותכנים שחשוב שישמרו בתוך המשרד בלבד. בשל כך חשוב לשים לב כי אתם בוחרים חברה טובה שתוכל לסייע לכם להגן על המערכות הממוחשבות שלכם באמצעות התקנת תוכנה שתגן עליהם בעת ניסיונות חבלה ופריצה לרשת, כמו גם שתסייע לכם להתאושש מכל קריסה של מערכות ממוחשבת בעסק.

כספות – שימו לב כי אתם מצפינים את כלל החומרים החשובים, פנקסי הצ'קים, החוזים אגרות החוב, המזומנים וכל היקר לכם בכספות. כיום באמצעות כספות בטיחותיות ניתן ליהנות מבטיחות במקום העבודה כמו גם שניתן לאבטח מסמכים ופריטים חשובים. 

דלתות בטוחות – בנוס יש לבחור חברת דלתות בטיחות שתוכל לאפשר לכם התקנה של דלתות בטוחות במשרד שלכם. כיום באמצעות דלתות בטיחות יכולים רבים לשמור על העובדים שלכם על המשרד ועל סביבת עבודה בטוחה במיוחד, בין אם מפני גורמים קרימינליים לבין אם מדובר באבטחה של המשרד נגד הצפות, שריפה או כל אלמנט אחר שיכול לגרום לנזק רב.

לסיכום, כדי שתמיד תהיו בטוחים – יש לפנות כבר עכשיו למומחים בציוד אבטחה ולהתאים את כל מה שדרוש למשרד שלכם.

הצעת מחיר וייעוץ אונליין