מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

פותח עסק חדש?
אלה הדברים שכדאי לעשות!

מזל טוב! פתחתם עסק חדש וכעת אתם רוצים להפוך אותו לפרקטי יעיל משגשג ומרוויח.

ואכן כאשר פותחים עסק צריך לשים את כל יהבכם במקום, תוך שאתם מביאים למקום את הכישרון שלכם, את הסחורה המתאימה כמו גם עובדים שיספקו את השירות.

אבל מלבד כל אלה – מה חשוב שיהיה במקום העבודה שלכם? הנה 4 אלמנטים חשובים:

קופה טובה 

אם אתם מנהלים עסק שיש בו אלמנט של רכישה כמו חנות, בית קפה, מסעדה, חנות ציוד משרדי או כל מקום בו הלקוחות משלמים באותו הרגע: חשוב שתהיה לכם במקום קופה חכמה שפועלת בקלות שתהיה מאובטחת במצלמות אבטחה לעסק ותאפשר לכם תפעול חכם של התשלומים בעסק.
בחרו קופה רושמת מחברות המתמחות באספקת קופות לבתי עסק ובחרו חברה לציוד אבטחה שתוכל להתקין לכם מצלמת קופה כאשר מדובר במצלמה נסתרת אותה מתקינים כדי לנטר את פעולות האנשים שעובדים באזור הקופה ו"עליה".

תכנון מערכת תפעול וניהול לעסק

כדי שהעסק שלכם יתפקד בצורה נכונה, חשוב שיהיו לכם מערכות אבטחה נכונות לניהול העסק. שימו לב כי אתם בוחרים חברת תוכנה שתוכל לספק לכם מערכות חכמות כמו גם תוכנות מעולות לניהול עסקים. באמצעות התאמת מערכות מחשבים טוב, כמו גם מערכות לניהול מלאי, וכאלה שיעשו לכם סדר במקום תוכלו לנהל טוב יותר את סביבת העבודה שלכם.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

כדי להיות תמיד על הצד הבטוח, כדי לנטר פעולות עובדים כמו גם כדי לקבל התראות בזמן אמת על פעילות חשודה, יש להתקין במקום שבו אתם עובדים מצלמות אבטחה לעסק. מצלמות מסוג זה יסייעו לכם לבצע ניטור ונטרול של כל פעולה או פשע באזור העסק שלכם, כמו גם לדעת מה קורה בו עם עדכון לנייד שלכם בכל רגע וצילומים בזמן אמת ממקום העבודה.

בחירת מנהלת חשבונות טוב

מלבד אמצעים טכניים לתפעול מקום העבודה חשוב לבחור גם את אנשי המקצוע הנכונים וכאלה שיוכלו להעניק לכם שירות טוב כדי שתוכלו לנהל את הפנקסים, הדוחות והחשבונות בצורה טובה יותר. בחרו מנהל חשבונות מנוסה, יעיל וכזה שיסייע לכם לעשות סדר בחשבנות שלכם ובכך תוכלו להיות בראש שקט בכל הנוגע לעיסוק בירוקרטי כמו גם פיננסי בעסק שלכם.

SAFE HOME

היכולת לראות את העסק… בכל עת ומכל מקום. זאת היכולת שמערכות האבטחה המשוכללות והנוחות שלנו מציעות כך שתוכל להשיג את שלוות הנפש מכל מקום שבו אתה נמצא, בין אם בפגישה, בבילוי או בבית.

במייל מערכות אנחנו נתכנן ונתקין מצלמות אבטחה לעסק בצורה שתתאים לאופי, לדרישות העסקיות ולתקציב שלך כך שתוכל לפקח אחר השוהים בבית העסק היקר שלך גם מחוץ לתווך שעות הפעילות שלך.

עם מערכת מצלמות אבטחה לעסק, ישנם מספר יעדים שתוכל להשיג:

  • הצגת וידאו חי או מוקלט מהמחשב, או מכל מכשיר נייד אחר.
  • תוכל לצפות בווידאו ממספר מצלמות בו זמנית.
  • להפעיל או לכבות את מצלמות האבטחה ולהתאים את התצוגות באמצעות המחשב שלך
  • להבחין ולהקליט מבקרים הנמצאים על מפתן הדלת שלך באמצעות חיישן רגיש לתנועה וקבלת התראה ברגע שהתנאי מתקיים.
  • תוכלו גם לגשת לארכיון הוידאו .

עבור מצלמות אבטחה לעסק  המותאמת בשלמות לעסק או לבית, צור קשר עם מומחי האבטחה שלנו במייל מערכות.