מערכת מצלמות לבית

מערכת מצלמות אבטחה לבית

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

מצלמות אבטחה לבית – מדוע והיכן נזדקק להן?

פשעים ועבירות הן לצעירינו חלק בלתי נפרד מההתמודדות עם המין האנושי, כאשר המוח הקרימינאלי ממציא בכל פעם דרכים חדשות לגנוב ציוד, לבצע נזקים, להעביר מידע או לגנוב מידע, כמו גם שעבריינים מבצעים פריצות למבנים, בעוד שפשעים פליליים ולאומניים עלולים להתרחש בכל זמן.

בשל כל אלה, חשוב תמיד לדעת כיצד מתגוננים, מבטחים וכיצד מתעדים פעילות חשודה בכל מקום וזאת על ידי שימוש והתקנת מערכת מצלמות לבית.

לפני שנסביר מדוע כל מבנה חייב במצלמות אבטחה, יש להכיר את סוגי המצלמות השונות:

חברות העוסקות באספקת ציוד אבטחה משווקות ומתקינות בדרך כלל כמה סוגי שכיחים של מצלמות, ביניהן: מצלמות נסתרות, מצלמות גלויות, מצלמות דמה ומגוון סוגי מצלמות המותאמות אל הצרכים של האנשים שזקוקים להן, כאשר רוב המצלמות פועלות בטכנולוגיות מתקדמות לצילום, ניטור ותיעוד עבירות, כמו העברת מסרים ועדכונים אל הסמארט פון של הלקוח, בזמן אמת.

התרעה קולית אודות פעילות חשודה, צילום ותיעוד של פעילות לפי תזוזה (וזאת על מנת שניתן יהיה לשמור על הארד דיסק פנוי) ושלל טכנולוגיות: מאפשרות למצלמות לפעול בצורה יעילה, חכמה ומתקדמת.

היכן נזדקק ב- מערכת מצלמות לבית?

מצלמות אבטחה הן אביזר ניטור, התרעה ותיעוד חשוב במיוחד בבתי עסק, במבנים פרטיים, במוסדות ציבור, במרחבים חיצוניים וציבוריים, במחסנים, בחללי ייצור ובכל מקום בו מתרחשת פעילות, כמו גם במקומות בהם ישנם אנשים, בעלי חיים וציוד יקר.

מדוע חשוב להתקין מצלמת אבטחה ?

מצלמות אבטחה הינן חשובות במעלה ראשונה! גם כדי לתעד ולהתריע על פעילות חשודה וגם כדי שהמצלמות אשר מתעדות את העבריינים במקום: יספקו ראיה ממשית בהגשת תלונה במשטרה, כמו גם בהגשת תביעה בבית המשפט.

כיצד בוחרים מערכת מצלמות אבטחה לבית העסק?

על מנת לבחור את המצלמות הטובות והמוצלחות ביותר: יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר מספקים את כלל ציוד האבטחה הדרוש לאבטחת מבנים ומרחבים ציבוריים.

באמצעות מומחים וחברות העסוקות באספקת ציוד אבטחה: ניתן לבצע התאמה של כלל המערכות החשובות לאבטחת מבנים, בתים פרטיים, בניינים, חללי ייצור, מרחבים ציבוריים וכל מקום שחשוב להגן עליו בכל זמן.

אנשי המקצוע יספקו גם את המצלמות המתאימות ביותר למרחב, כמו גם יבצעו התקנה ותחזוקה של המערכות בכל זמן. בשל כל יש לבחור כבר עכשיו בחרה טובה לאספקת מצלמות אבטחה איכותיות ויעילות.

SAFE HOME

גלריה

עבור רוב בני האדם, המהות העיקרית של בית היא המקום שבו הם מרגישים נינוחים לחלוטין ומוגנים מפני כל פגע. על-מנת לוודא שזו לא תחושת שווא, נדרש לעתים ציוד טכנולוגי מתקדם, ובפרט מצלמות אבטחה לבית. המגוון הרחב של האפשרויות מחייב פנייה לאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר, בכדי להבטיח התאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל אדם ולמאפיינים הספציפיים של כל בית. מייל מערכות עוסקת בהתקנת מצלמות אבטחה ביתיות מזה שנים רבות, מקפידה להתעדכן באופן שוטף בחידושים בתחום, ואמונה על מציאת פתרונות אופטימליים בכל מסגרת תקציב.

התועלת המשמעותית של מצלמות אבטחה לבית

מצלמת אבטחה ביתית מספקת תועלת משמעותית במצבים הבאים:

* הרתעה – מצלמות אבטחה מרתיעות גנבים ופורצים, שיעדיפו לנסות את מזלם במקום פחות מוגן. בפרט חשובה תועלת זו בבתים פרטיים במרחבים הכפריים באזורים שידוע כי הם מושכים אליהם גורמים עבריינים.

* מוצר משלים למערכת אזעקה – גם מערכות אזעקה משוכללות עלולות לייצר התראת שווא. בעזרת המצלמה ניתן לדעת בוודאות אם אכן ישנו גורם לא רצוי בבית.

* אפשרות לזהות פושעים והרשעתם – מצלמות איכותיות מאפשרות לזהות פושעים שחדרו לבית. התיעוד מהווה גם הוכחה, אם יש צורך בכך במסגרת הליך משפטי.

* הגנה על פעוטות או קשישים – גם מטפלות ומטפלים שנראים אמינים לחלוטין עלולים להתגלות כאלימים ובעצם מסוכנים. שקט נפשי אמיתי מושג רק כשהתינוק או ההורה המבוגר מצולמים באופן קבוע וניתן לצפות בכל רגע נתון במתרחש בבית.

מצלמות אבטחה לבית – פתרון מיטבי לכל מסגרת תקציב

הפרמטרים לבחירת מצלמות אבטחה לבית רבים: מצלמה קווית או אלחוטית, מצלמת IP או אנלוגית, משך הזמן שבו נשמר התיעוד של המצלמה, יכולת הצילום בתנאי תאורה לקויים ואפילו בחשיכה, השטח המכוסה ועוד. הצוות המיומן של מייל מערכות יקשיב לצרכים שלכם, יבחן את החלל שעבורו נדרש כיסוי – ויספק את הפתרון הטוב ביותר בעלות הנמוכה ביותר האפשרית.

השירות כולל ייעוץ סבלני, ציוד מתקדם ואמין והתקנה מקצועית. בזכות הניסיון הרב שלנו והמחויבות המלאה לכל לקוח מובטחים לכם ביטחון ורוגע גם כשאתם בבית וגם כשאתם מחוצה לו.

התקנת מצלמה היא דרך יעילה להעלאת מפלס הביטחון בבית, המקום שבו כל בני האדם רוצים להרגיש מוגנים לחלוטין. ההשתכללות הטכנולוגית המשמעותית הרחיבה מאוד את מגוון מצלמות האבטחה, ובנוסף הפכה אותן לנגישות מאוד מבחינת המחיר. המומחים עתירי הניסיון של מייל מערכות יעזרו לכם להגיע לפתרון מדויק על סמך הצרכים הספציפיים שלכם, ויבצעו את ההתקנה של אותן מצלמות לבית שייבחרו באופן המקצועי ביותר שיש.

למה חשוב לבחור מצלמות לבית רק עם מומחים מנוסים?

מומלץ בחום לא להתפתות ולנסות להתקין מצלמות אבטחה ביתיות ללא עזרה של מומחים. ידע נרחב וניסיון בתחום מקנים תועלת רבה:

* ציוד אידיאלי – שפע האפשרויות בתחום מצלמות האבטחה מקשה מאוד על הבחירה. הצוות שלנו, שעוסק בכך באופן קבוע מזה שנים רבות, יסייע לכם לקבל את כל ההחלטות החיוניות: מצלמה גלויה או נסתרת (ואם נבחרת האופציה הסמויה, הדרך הטובה ביותר להסוות את המצלמה), קווית או אלחוטית, עם ראיית לילה או בלעדיה, אנלוגית או דיגיטלית וכו'. סוגיות חשובות נוספות הן איכות השמע, פרק הזמן שבו נשמר התיעוד ועוד.

* יחס עלות תועלת אופטימלי – הבקיאות המקצועית וההתעדכנות בכל חידוש בנושא מצלמות אבטחה מבטיחים מציאת פתרון מוצלח במיוחד בכל מסגרת תקציב.

* פריסה מדויקת – דגש מהותי לכל מערכת אבטחה. מיקום נכון של מצלמות בבית מקנה מצד אחד כיסוי מלא בלי אף שטח מת ומצד שני תורם אף הוא להקטנת העלויות.

* התקנה ללא רבב – גם המצלמה הטובה ביותר עלולה לא לספק את מלוא התועלת האפשרית אם היא מותקנת באופן רשלני.

התקנת מצלמות לבית עם מחויבות מלאה לשקט הנפשי שלכם

למייל מערכות ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום האבטחה והתקשורת. הפתרונות שאנחנו מספקים ובפרט מצלמות לבית ניתנים לאחר בחינה מדוקדקת של החללים השונים ועל סמך קשב מוחלט לצרכים ולבקשות של כל לקוח.

אנחנו מודעים לרגישות וחשיבות הנושא עבורכם – בין אם המטרה היא הרתעת גנבים ופורצים ובין אם המטרה היא הגנה על תינוק או קשיש שמטופלים בבית – ומשקיעים את מלוא תשומת הלב הנדרשת כדי לספק לכם ביטחון מרבי ושקט נפשי אמיתי.

חידושים ומידע בתחום

הצעת מחיר וייעוץ אונליין