מערכת כריזה

מערכות כריזה

מערכת כריזה

ציוד חשוב לבית הספר

אם אתם מנהלי בית ספר, אם אתם רוצים לערוך במקום שינויים או אפילו אם אתם חלק מתהליך של בנייה והקמה של מוסד לימוד מכל סוג – חשוב שתדעו כי ישנם כמה אלמנטים הדרושים לבית הספר ולמוסד הלימודים, גם לשם שמירה על הסדר וניהול שוטף ונכון יותר של המוסד, כמו גם לשמירה על ה בטיחות של הנוכחים במקום בכל זמן.

אבל איזה ציוד הינו הכרחי לבית הספר? הנה רשימה של 6 אלמנטים שחשוב שיהיו בכל מוסד לימודי:

ציוד הנגשה לבעלי מוגבלויות – בראשית חשוב שבכל מוסד לימודי יהיה ציוד הנגשה לבעלי מוגבלויות כאשר כיום שביל גישה לנכים, מעקות בטיחות, חניות שמורות, ועוד: כולם ציוד שללא קיומו לא ניתן יהיה לנהל את בית הספר או אפילו לפתוח אותו לפעילות.

שימו לב כי יש לכם את כלל ציוד הבטיחות שמסייע גם לבעלי מוגבלויות אך גם לשאר הנוכחים במקום כמו פסי מניעת החלקה, מגני אצבעות, מונעי החלקה במדרגות, מעצורים לדלתות ולחלונות.

מערכות גילוי אש  – בכל מבנה על  יש להתקין ציוד לגילוי עשן ואש כמו גם ציוד שיסייע לכם להתגונן נגד אש ועשן בזמן אמת. שימו לב כי אתם מתייעצים עם יועצי בטיחות אש שיוכלו לספק לכם את הציוד וההדרכה המתאימים למיגון מאש כמו גלאי עשן, מטפים, חדרי אש, ארונות אש ועוד.

מערכת כריזהמערכת כריזה היא חלק בלתי נפרד מהצרכים של כל מוסד לימודי כאשר באמצעות מערכות כזאת ניתן להתריע את הנוכחים אודות מצבי חירום, להודיע הודעות חשובות להשמיע מוזיקה בהפסקות ולהעביר כל מסר בקלות! בחרו חברת מערכות כריזה איכותיות לבתי ספר ותוכלו ליהנות מניהול נכון יותר של המקום.

מערכות אבטחה עוד חשוב שבמוסד הלימודי שאתם מנהלים או מקימים יהיו מערכות אבטחה חכמות לגילוי סכנות, איתור מפגעים או חבלות תיעוד וניטור פעולות זדוניות במקום ועוד. הצטיידו בציוד כמו מצלמות אבטחה, ציוד הקלטה, מערכות אזעקה, מצלמות נסתרות וכל מה שצריך על מנת לאבטח ולהגן על המבנה.

מרכזיה חכמה  כדי לנתב שיחות בקלות במוסד הלימודי חשוב להתקין מרכזיה חכמה במקום כאשר כיום באמצעות מרכזיית IP, ניתן בקלות לנתב שיחות, ליצור קשר עם מורים ואנשים במוסד הלימוד כמו גם לתעד, להקליט ולשמור תכני שיחות חשובים.

זכרו! כל אלה ואחרים הם ציוד שיעזור לכם לנהל נכון יותר כל מוסד לימודי מצליח!

SAFE HOME

גלריה

חידושים ומידע בתחום

הצעת מחיר וייעוץ אונליין