מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

כשזה מגיע לתחום של ביטחון הבית או העסק שלך, אתה לא רוצה להתפשר.

מקרה מצער של פריצה לעסק עלול להנחיל מכה כלכלית קשה לך ולעובדי החברה ופריצה לבית שלך, למבצר הרוגע והשקט שלך ושל משפחתך, עלול לגרום לגניבת רכוש יקר ויקר לליבך והדבר כרוך גם בסיכון לפגיעה פיזית באחד מבני משפחתך.

פריצה היא לא דבר נעים והיא מלווה בתחושה של איבוד חוסר ביטחון וחשש מתמיד.

לשם כך, התקנת מערכת אזעקה היא הפיתרון המושלם למניעת מקרי פריצה ולהשראת תחושה נעימה ורגועה של בטחון, ביתך הוא מבצרך וכך גם העסק.

SAFE HOME

מערכות אזעקה מתחלקות ל-3 סוגים עיקריים: 

  • מערכת קווית
  • מערכת אלחוטית
  • מערכת שומרת שבת

מערכת אזעקה קווית

מערכת מן הסוג הזה מצריכה הנחת תשתית של כבלים שיתאימו להתקנת המערכת.
לרוב, התשתית מונחת עוד בשלב בניית הקירות בעת סידור החיווט החשמלי בבית או בעסק, אך למרות זאת ישנן אפשרויות של פרישת תשתיות בתוך תעלות ייעודיות המוטמעות על גבי הקירות או לחילופין, בניה מחדש (Rebuilding) של חלקים מהקירות לצורך הנחת תשתיות שישמו את התקנת מערכת האזעקה.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת מן הסוג הזה אינה מצריכה תשתיות מוקדמות המיוחדות לכך והיא מבוצעת באופן חיצוני ופועלת בתקשורת אלחוטית.

לרוב, מערכת אלחוטית תותקן כאשר לא קיימת תשתית ייעודית של כבלים לצורך התקנת מערכת קווית, או כאשר ישנה דרישה לגמר עבודה מהיר מאוד והתקנה קווית, שלוקחת מעט זמן, תפריע ליושבי הבית או העובדים בעסק.

מערכת אזעקה שומרת שבת

מערכת מן הסוג הזה אינה מצריכה תשתיות מוקדמות המיוחדות לכך והיא מבוצעת באופן חיצוני ופועלת בתקשורת אלחוטית.
לרוב, מערכת אלחוטית תותקן כאשר לא קיימת תשתית ייעודית של כבלים לצורך התקנת מערכת קווית, או כאשר ישנה דרישה לגמר עבודה מהיר מאוד והתקנה קווית, שלוקחת מעט זמן, תפריע ליושבי הבית או העובדים בעסק.

מערכות אזעקה המתקדמות בעולם
מערכות אזעקה המתקדמות בעולם

יש מי שאוהב לשקוע בנוסטלגיה ולהיזכר כיצד פעם אפשר היה להשאיר דלתות פתוחות מבלי לחשוש מנזק או מהיעלמות פריטים מסוימים מהדירות ומבתי העסק. היום כמובן התנהלות שכזו היא בלתי אחראית, ולמעשה מי שרוצה להגן על רכושו באופן אפקטיבי באמת נזקק גם לאזעקה. הטכנולוגיות בתחום מתפתחות ללא הרף, כך שניתן לבחור מבין שלל מערכות אזעקה. מייל מערכות, שמתמחה בעולם האבטחה מזה למעלה מ-15 שנים, תסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ותבצע בעבורכם התקנה מוקפדת במיוחד.

הסוגים העיקריים של מערכות אזעקה

ההחלטה הראשונה לגבי מערכת האזעקה לבית או לעסק היא לגבי הסוג שלה, ובפרט אם היא תהיה קווית או אלחוטית.

* מערכת אזעקה קווית – פתרון שמתאים לדירות ובתים בזמן הקמה או שיפוץ מקיף. תוך כדי בניית הדירה או הבית ניתן ליצור את התשתית המתאימה לכל חוטי התקשורת הנחוצים למערכת האזעקה, בקלות וביעילות. יחד עם זאת אנשי מקצוע מנוסים יוכלו להתקין מערכת שכזו – שעלותה נמוכה יותר – גם במבנה קיים.

* מערכת אזעקה אלחוטית – היתרון הבולט של פתרון אבטחה זה הוא ההתקנה היחסית פשוטה, המהירה ועל כן גם הזולה יותר. עוד יתרון הוא שניתן לנייד את רכיבי המערכת בקלות. גם בהיבט האסתטי מדובר באפשרות מוצלחת במיוחד בזכות היעדר החוטים. החיסרון המשמעותי הוא מחיר גבוה יותר, וכמו כן נדרשת החלפת סוללות לאחר מספר שנים.

* מערכת שומרת שבת – פתרון ייעודי למקומות שבהם אחת הדרישות היא היעדר פעילות בשבתות ומועדים. לרוב זו תהיה מערכת אלחוטית.

מערכות אזעקה המספקות לכם בטחון

בחירה בין שלל האפשרויות של מערכות אזעקה לבית או לעסק מחייבת ניסיון עשיר. מייל מערכות אמונה על מתן ייעוץ מקצועי על בסיס יושרה ומחויבות מלאה לטובת הלקוח, ותוך תשומת לב לכל הסוגיות המשמעותיות – סוג הגלאים והחיישנים, פריסת הרכיבים השונים, הוספת מצלמות אבטחה במידת הצורך, תמיכה בהתרעה באמצעות SMS ועוד.

כמו כן מבטיחה המיומנות הגבוהה של הצוות המקצועי שלנו כי המערכת הנבחרת תותקן בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי, ללא לכלוך ובלגן ובעיקר באופן מוקפד כך שתהיו מוגנים לאורך שנים רבות.

מערכות אזעקה במחירים תחרותיים + התקנה

גלריה

הצעת מחיר וייעוץ אונליין