מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

כשזה מגיע לתחום של ביטחון הבית או העסק שלך, אתה לא רוצה להתפשר.

מקרה מצער של פריצה לעסק עלול להנחיל מכה כלכלית קשה לך ולעובדי החברה ופריצה לבית שלך, למבצר הרוגע והשקט שלך ושל משפחתך, עלול לגרום לגניבת רכוש יקר ויקר לליבך והדבר כרוך גם בסיכון לפגיעה פיזית באחד מבני משפחתך.

פריצה היא לא דבר נעים והיא מלווה בתחושה של איבוד חוסר ביטחון וחשש מתמיד.

לשם כך, התקנת מערכת אזעקה היא הפיתרון המושלם למניעת מקרי פריצה ולהשראת תחושה נעימה ורגועה של בטחון, ביתך הוא מבצרך וכך גם העסק.

SAFE HOME

מערכות האזעקה מתחלקות ל-3 סוגים עיקריים: 

  • מערכת קווית
  • מערכת אלחוטית
  • מערכת שומרת שבת

מערכת אזעקה קווית

מערכת מן הסוג הזה מצריכה הנחת תשתית של כבלים שיתאימו להתקנת המערכת.
לרוב, התשתית מונחת עוד בשלב בניית הקירות בעת סידור החיווט החשמלי בבית או בעסק, אך למרות זאת ישנן אפשרויות של פרישת תשתיות בתוך תעלות ייעודיות המוטמעות על גבי הקירות או לחילופין, בניה מחדש (Rebuilding) של חלקים מהקירות לצורך הנחת תשתיות שישמו את התקנת מערכת האזעקה.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת מן הסוג הזה אינה מצריכה תשתיות מוקדמות המיוחדות לכך והיא מבוצעת באופן חיצוני ופועלת בתקשורת אלחוטית.

לרוב, מערכת אלחוטית תותקן כאשר לא קיימת תשתית ייעודית של כבלים לצורך התקנת מערכת קווית, או כאשר ישנה דרישה לגמר עבודה מהיר מאוד והתקנה קווית, שלוקחת מעט זמן, תפריע ליושבי הבית או העובדים בעסק.

מערכת אזעקה שומרת שבת

מערכת מן הסוג הזה אינה מצריכה תשתיות מוקדמות המיוחדות לכך והיא מבוצעת באופן חיצוני ופועלת בתקשורת אלחוטית.
לרוב, מערכת אלחוטית תותקן כאשר לא קיימת תשתית ייעודית של כבלים לצורך התקנת מערכת קווית, או כאשר ישנה דרישה לגמר עבודה מהיר מאוד והתקנה קווית, שלוקחת מעט זמן, תפריע ליושבי הבית או העובדים בעסק.

 

מערכות אזעקה

יש מי שאוהב לשקוע בנוסטלגיה ולהיזכר כיצד פעם אפשר היה להשאיר דלתות פתוחות מבלי לחשוש מנזק או מהיעלמות פריטים מסוימים מהדירות ומבתי העסק. היום כמובן התנהלות שכזו היא בלתי אחראית, ולמעשה מי שרוצה להגן על רכושו באופן אפקטיבי באמת נזקק גם לאזעקה. הטכנולוגיות בתחום מתפתחות ללא הרף, כך שניתן לבחור מבין שלל מערכות אזעקה. מייל מערכות, שמתמחה בעולם האבטחה מזה למעלה מ-15 שנים, תסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ותבצע בעבורכם התקנה מוקפדת במיוחד.

הסוגים העיקריים של מערכות אזעקה

ההחלטה הראשונה לגבי מערכת האזעקה לבית או לעסק היא לגבי הסוג שלה, ובפרט אם היא תהיה קווית או אלחוטית.

* מערכת אזעקה קווית – פתרון שמתאים לדירות ובתים בזמן הקמה או שיפוץ מקיף. תוך כדי בניית הדירה או הבית ניתן ליצור את התשתית המתאימה לכל חוטי התקשורת הנחוצים למערכת האזעקה, בקלות וביעילות. יחד עם זאת אנשי מקצוע מנוסים יוכלו להתקין מערכת שכזו – שעלותה נמוכה יותר – גם במבנה קיים.

* מערכת אזעקה אלחוטית – היתרון הבולט של פתרון אבטחה זה הוא ההתקנה היחסית פשוטה, המהירה ועל כן גם הזולה יותר. עוד יתרון הוא שניתן לנייד את רכיבי המערכת בקלות. גם בהיבט האסתטי מדובר באפשרות מוצלחת במיוחד בזכות היעדר החוטים. החיסרון המשמעותי הוא מחיר גבוה יותר, וכמו כן נדרשת החלפת סוללות לאחר מספר שנים.

* מערכת שומרת שבת – פתרון ייעודי למקומות שבהם אחת הדרישות היא היעדר פעילות בשבתות ומועדים. לרוב זו תהיה מערכת אלחוטית.

מחויבות מלאה למוגנות שלכם

בחירה בין שלל האפשרויות של מערכות אזעקה לבית או לעסק מחייבת ניסיון עשיר. מייל מערכות אמונה על מתן ייעוץ מקצועי על בסיס יושרה ומחויבות מלאה לטובת הלקוח, ותוך תשומת לב לכל הסוגיות המשמעותיות – סוג הגלאים והחיישנים, פריסת הרכיבים השונים, הוספת מצלמות אבטחה במידת הצורך, תמיכה בהתרעה באמצעות SMS ועוד.

כמו כן מבטיחה המיומנות הגבוהה של הצוות המקצועי שלנו כי המערכת הנבחרת תותקן בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי, ללא לכלוך ובלגן ובעיקר באופן מוקפד כך שתהיו מוגנים לאורך שנים רבות.

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

אנחנו חיים בעידן שמחייב פתרונות אבטחה איכותיים, הן בבתים והן במבנים שמשמשים לפעילות עסקית. מערכת אזעקה אלחוטית היא אחת האפשרויות האפקטיביות ובהתאם גם המבוקשות. הרכיבים הבסיסיים של מערכת כזו הם גלאים שונים, פאנל תפעול, מכשיר שמייצר רעש, מצבר לגיבוי ומחשב שמפקח על הכול, ומעבר לכך ייתכנו תוספות שונות בהתאם לצרכים הספציפיים בכל חלל. מייל מערכות היא חברה עתירת ניסיון אשר מספקת ייעוץ בעל ערך רב ומבצעת התקנות של מערכות אזעקה מכל הסוגים תוך הקפדה על עבודה נקייה ומסודרת.

היתרונות החשובים של מערכת אזעקה אלחוטית

למערכות האזעקה האלחוטיות השונות מספר יתרונות משמעותיים:

* התקנה מהירה – מאחר שאין צורך לפרוס חוטים וגם לא לחצוב בקירות על-מנת להטמין כבלים, פרק הזמן הנדרש לצורך ההתקנה הינו קצר מאוד, ובפרט כשהפעולה מבוצעת על-ידי אנשי מקצוע מנוסים. כתוצאה מכך, הפגיעה בשגרת החיים בבית או בעסק מינימלית אף היא.

* אסתטיקה מרבית – בזכות היעדר חוטי התקשורת הגלויים.

* גמישות מלאה – קל יחסית לנייד מערכות אזעקה אלחוטיות, כך שאם הצרכים שלכם משתנים, ניתן ליצור פתרון יעיל על סמך הציוד הקיים.

* התאמה מושלמת לכל חלל – בניגוד למערכות הקוויות שמתאימות בעיקר לבתים בזמן הבנייה או במהלך שיפוץ יסודי.

* עלות התקנה נמוכה – המערכת עצמה עשויה להיות יקרה יותר בהשוואה למערכות אזעקה קוויות, אולם עלות ההתקנה נמוכה בזכות המהירות והפשטות (באופן יחסי, וכמובן שחובה להקפיד על מקצועיות).

התקנת מערכות אזעקה

בחירת מערכת אזעקה אלחוטית מחייבת קבלת החלטות רבות לגבי סוג הגלאים, פריסת המרכיבים השונים, אופן ההרתעה והתוספות האפשריות – מצלמות אבטחה, חייגן סלולרי, התרעה ב-SMS, ועוד. עם מייל מערכות הביטחון שלכם מופקד בידיים המיומנות והאמינות ביותר שיש. במיוחד מצטיינים אנשי המקצוע המנוסים שלנו בהתאמה מושלמת של פתרונות אבטחה לצרכים הספציפיים בכל מקום ושל כל לקוח, כך שאתם תוכלו לישון בשקט ולדעת בוודאות שכל פעילות חריגה בבית או בעסק תזוהה מידית ותוביל לתגובה הרצויה.

גלריה

הצעת מחיר וייעוץ אונליין