התקנת אינטרקום

אינטרקום לבית פרטי + התקנה

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

בתים פרטיים מעניקים לבעליהם איכות חיים גבוהה במיוחד, בזכות הפרטיות המוחלטת והשליטה המלאה בכל פרט ופרט. לצד הסיפוק הרב ישנה גם אחריות משמעותית. במיוחד חשוב לממש את הפתגם "ביתי הוא מבצרי" וליצור תחושת מוגנות. אינטרקום לבית פרטי הוא מערכת חיונית שעוזרת לבני הבית לבחור בנוחות ובבטחה מי יוכל להיכנס אל מרחב המגורים ולהרחיק גורמים לא רצויים. מייל מערכות אמונה הן על התאמה מלאה של האינטרקום למאפיינים הספציפיים של הבית והן על התקנה מקצועית של המערכת הנבחרת.

למה חשוב להיעזר במומחים כשבוחרים אינטרקום לבית פרטי?

מערכות האינטרקום לבתים הפרטיים הפכו משוכללות מאוד בשנים האחרונות, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום. בקיאות מקצועית וניסיון נרחב בתחום ייחודי זה מבטיחים תועלת רבה:

* בחירה מושכלת בין שלל האפשרויות – בחירת מערכת לבית פרטי מחייבת קבלת החלטות במספר נושאים חשובים: אינטרקום עם מצלמה או על בסיס שמע בלבד, איכות הצילום כולל התייחסות לראיית לילה, שילוב קודן באינטרקום, אפשרות להפעלה מרחוק של השער או הדלת, הפעלה באמצעות תג קרבה ועוד. המקצועיות והיושרה המלאה של מייל מערכות מובילות לבחירות הטובות ביותר בעבורכם.

* התקנה מושלמת – ישנן מספר דרכים להתקין אינטרקום בבתים פרטיים. ההבחנה העיקרית היא בין התקנה חיצונית או שקועה, כלומר על הטיח, באופן שבו הפנל למעשה מתמזג עם הקיר, או בתוך הקיר/השער, כך שהפנל לא יתבלט כלפי חוץ. הצוות שלנו מנוסה מאוד בכל סוגי ההתקנות, תוך מתן תשומת לב גם לפן האסתטי.

* יחס עלות תועלת משתלם – היכרות עם כל שפע האפשרויות בתחום האינטרקומים, כולל המערכות החדשניות ביותר, מסייעת להגיע לפתרון אפקטיבי בכל מסגרת תקציב.

ראש שקט לחלוטין עם אינטרקום לבית פרטי

מייל מערכות פועלת בתחום האבטחה והתקשורת בהצלחה רבה למעלה מ-15 שנים. המחויבות שלנו לכל לקוח והידע הרב שהצטבר בחברה יעזרו לכם למצוא אינטרקום לבית פרטי שישתלב באופן מושלם בעיצוב הקיים, וכמובן, יבטיח שינה בראש שקט – הן בזכות הידיעה שבחרתם נכון באנשי מקצוע מנוסים ואמינים והן הודות לעובדה שמותקנת אצלכם המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

התקנת אינטרקום

כל בעל בית פרטי וכל בעל עסק רוצה באופן טבעי שליטה מלאה על זהות הנכנסים לשטחו. התקנת אינטרקום מאפשרת לבחון במהירות ובנוחות מי ניצב בפתח. ישנם שני מפתחות עיקריים למקסום התועלת מהמערכת: התאמה מלאה למאפייני המקום ולדגשים החשובים לבעליו והתקנה איכותית. מייל מערכות מאפשרת לכם לסמן V על שני הסעיפים, וזאת לאור הניסיון רחב ההיקף שהצטבר בחברה במשך 15 שנות פעילותה והמיומנות הגבוהה של אנשי המקצוע שלנו.

האפשרויות השונות של התקנת אינטרקום

ישנן שתי דרכים לבצע התקנה של מערכת אינטרקום לעסק או לבית פרטי – "על הטיח" או "מתחת לטיח". הבחירה ביניהן מושפעת הן משיקולי אבטחה, הן מסוגיות פונקציונליות והן מטעמי אסתטיקה.

* התקנה מעל לטיח – מערכת אינטרקום בולטת לעין על גבי שער כניסה או על הקיר ליד הדלת. במקרים שבהם נדרשת התקנה חיצונית היא תכלול לרוב גם גגון קטן על-מנת להגן על הפאנל מפני גשם.

* התקנה מתחת לטיח – שיקוע המכשיר בתוך הקיר, כך שחזית הפאנל נמצאת באותו קו כמו החיפוי של הקיר ואינה מתבלטת כלפי חוץ. באופן טבעי נדרשת הכנה של חלל מתאים. סוג זה של התקנה מתאים גם למי שמעוניין למקם את האינטרקום על גבי שער חשמלי, כשכמובן התכנון יתבצע עוד לפני בניית השער ובתיאום מלא עם היצרנית שלו.

התקנת אינטרקום ביעילות גבוהה ואמינות מרבית

התקנת אינטרקום מחייבת תשומת לב לשורה ארוכה של נושאים ולשלל פרטים: מוגנות בפני מים ואבק, פריסה מדויקת של הכבלים, הוספת קודן למערכת, שילוב הטכנולוגיה המתקדמת NFC (שמאפשרת כניסה באמצעות תג קרבה), הטמעת האינטרקום בתוך תיבת דואר מעוצבת, ועוד ועוד.

עם מייל מערכות אתם בידיים המקצועיות ביותר והאמינות ביותר. אנחנו נעמיד לרשותכם את הניסיון המגוון שצברנו בהתקנת אינטרקומים בבתים פרטיים ובבתי עסק מסוגים שונים, נעזור לכם לבחור נכון ונבצע את ההתקנה במהירות, ביעילות, ללא בלגן, והכי חשוב, באופן שיבטיח תפקוד מיטבי של המערכת לאורך שנים רבות. איתנו תוכלו ליהנות מראש שקט באמת, בזכות היכולת לזהות בוודאות כל מי שרוצה להיכנס לשטח שלכם.

SEC CAM

הצעת מחיר וייעוץ אונליין