אזעקה אלחוטית

אזעקה אלחוטית

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

אזעקה אלחוטית

 

6 דרכים להגן על הבית שלכם!

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי בטיחות בחלל הבית כמו גם באזור המבנה או הבניין חשובים ביותר בעיקר בתקופות של אי וודאות ביטחונית, בתקופה בה הפשיעה ברחובות גואה, והחשיפה מול מעשים לא חוקיים הפכה גדולה יותר.

בשל ההבנה הזאת רבים מבעלי הבתים הפרטיים מעוניינים בדרכים שונות באמצעותן הם יוכלו להגן על הסביבה שלהם, כמו גם על עצמם ועל בני המשפחה והאנשים הקרובים.

אבל אילו אמצעי אבטחה יעזור לכם למגן את הבית ואת הסביבה שלכם? הנה 6 אמצעים פופולאריים.

אזעקה – כיום כמעט בכל בית בישראל קיימת מערכות אזעקה, בין אם מדובר בשימוש של אזעקה אלחוטית, כאשר אזעקה אלחוטית מאפשר מקסימום בטיחות, תוך שהיא אינה מצריכה תשתיות מוקדמות להתקנה והיא פועלת באופן חיצוני ובאמצעות תקשורת אלחוטית. מערכות אזעקה מסוג זה  תותקן כאשר אין תשתית קיימת באזור והיא נחשבת מערכת אזעקה אלחוטית פופולאריות בקרב רבים.

גדר גבוהה – כדי למנוע כניסה לאזור החנייה, החצר והבית עצמו: רבים נעזרים בגדר גבוהה עשויה עץ, ברזל ,אלומיניום ושאר חומרים שנחשבים בטוחים ומתאימים להקמת גדר. נסו לבחור גדר בטיחותית כמו גם כזאת שניתן להתקין עליה מצלמה ובכך תוכלו למנוע כניסה של אנשים שאינם רצויים, כמו גם כניסה של בעלי חיים מסוכנים לשטח שלכם.

שער חשמלי – כדי לסנן את הכניסה למרחב המחייה שלכם, רצוי להתקין בבית ובעיקר באזור החנייה גם שער חשמלי שמאפשר כניסה לבית או לחנייה, רק לאנשים מורשים. באמצעות שערים כאלה אפשר גם לעצב את הבית גם לתחום אותו וכמובן לבטח את הבית שלכם באמצעות שער חשמלי שניתן לפצוח באמצעות שלט או לחיצה על מקשי הנייד.

מצלמות אבטחה – כדי לתעד, לנטר ולמנוע כניסה של גורמים חשודים לבית יש להתקין מצלמות אבטחה. כיון המומחים בתחום ייבצעו עבורכם אודות הבחירה הטובה ביותר והתאמה של מצלמות אבטחה, גם לגודל החלל כמו גם מיקום המצלמות באזורים אסטרטגיים שיעזור לכם להגן, לנטר ולתעד פעילות חשודה.

אינטרקום – עוד אפשר להצטייד באינטרקום אשר יעזור לכם להבין מי נמצא מצידו השני של השער. באמצעות מערכות אינטרקום חכמות ניתן בקלות להגן על מרחב המחייה.

דלתות בטיחות – עוד חשוב כבר בתכנון הבית או בשיפוצים של בית קיים, לבחור את דלתות הבטיחות הטובות ביותר אשר גם יבטחו אתכם וגם יתאימו לעיצוב הבית ולסגנון שלו.

SAFE HOME

גלריה

חידושים ומידע בתחום

הצעת מחיר וייעוץ אונליין