אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכות אזעקה

מערכות כריזה

מרכזיות ip

מצלמות אבטחה

תקשורת מחשבים

אינטרקום

אזעקה אלחוטית

 

6 דרכים להגן על הבית שלכם!

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי בטיחות בחלל הבית כמו גם באזור המבנה או הבניין חשובים ביותר בעיקר בתקופות של אי וודאות ביטחונית, בתקופה בה הפשיעה ברחובות גואה, והחשיפה מול מעשים לא חוקיים הפכה גדולה יותר.

בשל ההבנה הזאת רבים מבעלי הבתים הפרטיים מעוניינים בדרכים שונות באמצעותן הם יוכלו להגן על הסביבה שלהם, כמו גם על עצמם ועל בני המשפחה והאנשים הקרובים.

אבל אילו אמצעי אבטחה יעזור לכם למגן את הבית ואת הסביבה שלכם? הנה 6 אמצעים פופולאריים.

אזעקה – כיום כמעט בכל בית בישראל קיימת מערכות אזעקה, בין אם מדובר בשימוש של אזעקה אלחוטית, כאשר אזעקה אלחוטית מאפשר מקסימום בטיחות, תוך שהיא אינה מצריכה תשתיות מוקדמות להתקנה והיא פועלת באופן חיצוני ובאמצעות תקשורת אלחוטית. מערכות אזעקה מסוג זה  תותקן כאשר אין תשתית קיימת באזור והיא נחשבת מערכת אזעקה אלחוטית פופולאריות בקרב רבים.

גדר גבוהה – כדי למנוע כניסה לאזור החנייה, החצר והבית עצמו: רבים נעזרים בגדר גבוהה עשויה עץ, ברזל ,אלומיניום ושאר חומרים שנחשבים בטוחים ומתאימים להקמת גדר. נסו לבחור גדר בטיחותית כמו גם כזאת שניתן להתקין עליה מצלמה ובכך תוכלו למנוע כניסה של אנשים שאינם רצויים, כמו גם כניסה של בעלי חיים מסוכנים לשטח שלכם.

שער חשמלי – כדי לסנן את הכניסה למרחב המחייה שלכם, רצוי להתקין בבית ובעיקר באזור החנייה גם שער חשמלי שמאפשר כניסה לבית או לחנייה, רק לאנשים מורשים. באמצעות שערים כאלה אפשר גם לעצב את הבית גם לתחום אותו וכמובן לבטח את הבית שלכם באמצעות שער חשמלי שניתן לפצוח באמצעות שלט או לחיצה על מקשי הנייד.

מצלמות אבטחה – כדי לתעד, לנטר ולמנוע כניסה של גורמים חשודים לבית יש להתקין מצלמות אבטחה. כיון המומחים בתחום ייבצעו עבורכם אודות הבחירה הטובה ביותר והתאמה של מצלמות אבטחה, גם לגודל החלל כמו גם מיקום המצלמות באזורים אסטרטגיים שיעזור לכם להגן, לנטר ולתעד פעילות חשודה.

אינטרקום – עוד אפשר להצטייד באינטרקום אשר יעזור לכם להבין מי נמצא מצידו השני של השער. באמצעות מערכות אינטרקום חכמות ניתן בקלות להגן על מרחב המחייה.

דלתות בטיחות – עוד חשוב כבר בתכנון הבית או בשיפוצים של בית קיים, לבחור את דלתות הבטיחות הטובות ביותר אשר גם יבטחו אתכם וגם יתאימו לעיצוב הבית ולסגנון שלו.

SAFE HOME

מערכת אזעקה אלחוטית מומלצת

אנחנו חיים בעידן שמחייב פתרונות אבטחה איכותיים, הן בבתים והן במבנים שמשמשים לפעילות עסקית. מערכת אזעקה אלחוטית היא אחת האפשרויות האפקטיביות ובהתאם גם המבוקשות. הרכיבים הבסיסיים של מערכת כזו הם גלאים שונים, פאנל תפעול, מכשיר שמייצר רעש, מצבר לגיבוי ומחשב שמפקח על הכול, ומעבר לכך ייתכנו תוספות שונות בהתאם לצרכים הספציפיים בכל חלל. מייל מערכות היא חברה עתירת ניסיון אשר מספקת ייעוץ בעל ערך רב ומבצעת התקנות של מערכות אזעקה מכל הסוגים תוך הקפדה על עבודה נקייה ומסודרת.

היתרונות החשובים של מערכת אזעקה אלחוטית

למערכות האזעקה האלחוטיות השונות מספר יתרונות משמעותיים:

* התקנה מהירה – מאחר שאין צורך לפרוס חוטים וגם לא לחצוב בקירות על-מנת להטמין כבלים, פרק הזמן הנדרש לצורך ההתקנה הינו קצר מאוד, ובפרט כשהפעולה מבוצעת על-ידי אנשי מקצוע מנוסים. כתוצאה מכך, הפגיעה בשגרת החיים בבית או בעסק מינימלית אף היא.

* אסתטיקה מרבית – בזכות היעדר חוטי התקשורת הגלויים.

* גמישות מלאה – קל יחסית לנייד מערכות אזעקה אלחוטיות, כך שאם הצרכים שלכם משתנים, ניתן ליצור פתרון יעיל על סמך הציוד הקיים.

* התאמה מושלמת לכל חלל – בניגוד למערכות הקוויות שמתאימות בעיקר לבתים בזמן הבנייה או במהלך שיפוץ יסודי.

* עלות התקנה נמוכה – המערכת עצמה עשויה להיות יקרה יותר בהשוואה למערכות אזעקה קוויות, אולם עלות ההתקנה נמוכה בזכות המהירות והפשטות (באופן יחסי, וכמובן שחובה להקפיד על מקצועיות).

התקנת מערכת אזעקה אלחוטית

בחירת מערכת אזעקה אלחוטית מחייבת קבלת החלטות רבות לגבי סוג הגלאים, פריסת המרכיבים השונים, אופן ההרתעה והתוספות האפשריות – מצלמות אבטחה, חייגן סלולרי, התרעה ב-SMS, ועוד. עם מייל מערכות הביטחון שלכם מופקד בידיים המיומנות והאמינות ביותר שיש. במיוחד מצטיינים אנשי המקצוע המנוסים שלנו בהתאמה מושלמת של פתרונות אבטחה לצרכים הספציפיים בכל מקום ושל כל לקוח, כך שאתם תוכלו לישון בשקט ולדעת בוודאות שכל פעילות חריגה בבית או בעסק תזוהה מידית ותוביל לתגובה הרצויה.

גלריה

חידושים ומידע בתחום

הצעת מחיר וייעוץ אונליין