אודות

אודותינו

אודות מייל מערכות

חברת מייל מערכות מביאה איתה ניסיון רב בהתקנת מערכות תקשורת, מדיה ואבטחה מהמתקדמות בעולם.
התקנת מערכות חכמות, מסכי פלאזמהLCD/ על מגוון רחב של פלטפורמות , מערכות סאונד מהמתקדמות בעולם, שלטים אוניברסאליים, זירות מסחר, שלטים חכמים, מצלמות אבטחה מערכות אינטרקום, מערכות אזעקה, חדרי שליטה ובקרה ועוד.

הצבת מערכות האבטחה נעשית לאחר בירור מקיף של האזור המאובטח וצורכי הלקוח ומותאמות לכך באופן אישי. במערך התכנון אנו מתייחסים לפרמטרים רבים הנלקחים בחשבון. אנו בחברת מייל מערכות יודעים שביטחון הוא לא רק דבר אובייקטיבי כשלעצמו, ביטחון גם נועד להשרות תחושה רגועה ובטוחה.

כל לקוח מקבל יחס אישי ויחד איתו נבנית מערכת האבטחה לה הוא זקוק. ההתאמה האישית של מערכת אבטחה היא כלי חשוב מאוד, שכן יש הבדלים מהותיים בין לקוח ללקוח וצרכיו, וללא הבנה של הנושא וירידה לפרטים לא תימצא המערכת שתספק הגנה מקסימאלית ללקוח. בנוסף, חברתנו עוקבת בדריכות אחר המערכות ושיטות האבטחה החדשות המתפתחות יחד עם פריצות דרך טכנולוגיות מתקדמות, ומעסיקה עובדים מקצועיים שעוברים הדרכות והשתלמויות בצורה סדירה, ומתעדכנים במערכות ובשיטות החדשות היוצאות לשוק. בתחום כזה הצורך להישאר מעודכנים, הוא חשוב לאין ערוך ואנו שמים דגש ודואגים לכך.

מערכות האבטחה:
חשיבות התקנת מערכות האבטחה ידועה ומוכרת, בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת אנו נהנים משלל מערכות מפותחות המספקות שירות יעיל וטוב. התקנת מערכת אבטחה יוצרת עבורנו תחושת ביטחון והגנה, גורמת לקו הרתעה לפושע הפוטנציאלי, שכן הוא יודע כי פשעיו מתועדים ע" המערכת, דבר אשר יגרור את לכידתו ומונעות אפשרויות פריצה באופן טכני.
ישנם סוגים שונים של מערכות אבטחה, אך בסיסן זהה. הן מורכבות ממצלמה אחת או מספר מצלמות המעבירות בשידור ישיר את המתרחש אל מסך אליהן הן מחוברות.
בנוסף ניתן לשדרג את המערכת ע"י הוספת אובייקטים אחרים כמו חיישנים ועוד.
כיום, רוב העסקים מצוידים במערכת אבטחה כזו או אחרת, ואנו עדים ליעילותן של מערכות אלו, המסייעות הן להרתעה והן לתפיסת הפושעים. בנוסף, גובר הביקוש בקרב לקוחות פרטיים אשר מעוניינים בתחושת ביטחון ושקט נפשי בביתם, ועל כן מתקינים מערכות אבטחה ביתיות, זאת כדי לשמור ולהגן על המרחב הפרטי והנעים.
השקט הנפשי שלך הוא האינטרס שלנו. בשביל שנוכל יחד לספק את הצורך הבסיסי של תחושת רוגע ושלווה בבית וביטחון בעסק היקר לך, אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום ואנו נעניק לך שירות מקצועי, אמין ואדיב.

מערכות ההגברה:
אנו מתמחים בהתקנת מערכות הגברה הכוללות מערכות Multi Zone המשולבות ברכיבים של בית חכם המסוגלות לשדר בכל הבית/העסק זרימת אודיו לכלל הרמקולים הפזורים ממספר ערוצי שמע נפרדים. למשל, אתם תוכלו להאזין בכל אחד מחדרי הבית או המשרד לערוצי רדיו, למוזיקה האהובה עליכם ב I POD , ל DVD ועוד וכל זאת ע"י לחיצה על מסך מגע ובחירת ערוץ השמע הרלוונטי לכם. כמו כן, אנו המובילים בישראל בהתקנת רמקולים שקועים ומוטמעים ובאפשרותנו להטמיע רמקולים גם בקירות בטון. זו המומחיות שלנו.